توسعه اینترنت، روش های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز، تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می کند.
بعد از تجربه دیجیتال مارکتینگ، خرید اینترنتی بیشتر با سرعت زندگی مدرن همگام شد و توانست خود را با روحیات و نیازهای رو به رشد مشتریان هماهنگ کند. در حالیکه مشغله های روزانه فرصت لذت بردن از اوقات فراغت را کاهش داده است،
صرف زمان های طولانی برای انجام سفرهای درون شهری و خرید نیازهای روزانه معنای خود را از دست می دهد.
آنچه در فرصت اوقات فراغت برای افراد در اولویت قرار می گیرد، تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏ های روزانه است.
همه این عوامل افراد را مجاب به استفاده از روش های نوین مانند مراجعه به یک فروشگاه اینترنتی در کمترین زمان برای انجام فعالیت هایی وقت گیر گذشته می کند، مامی مد و سایر فروشگاه ها ثابت کردن این روش از زندگی مورد علاقه طیف عظیمی از افراد است.

چرا فروشگاه اینترنتی مامی مد؟
راهکارهای متنوعی که دنیای مدرن برای رفع نیازهای روزمره از جمله انتخاب و خرید کالا به افراد پیشنهاد می دهد، باعث افزایش سرعت و دقت در انجام این امور می شود.
با این شرایط تازه دیگر کمتر کسی کالایی را بدون تحقیق و بررسی خریداری می کند.
مشتریان پیش از خرید هر یک از کالاهای مورد نیاز خود، با طیف وسیعی از انتخاب ها مواجه اند و در مقابل آن، به اطلاعات دقیق تری نیازمندند. دقت در ویژگی های هر کالا و دسترسی به اطلاعات صحیح نیاز اساسی مشتریان است.
امروزه روش های نوین و هوشمندانه خرید، می تواند به خوبی پاسخگوی نیازهای مشتریان باشد و همین امر موجب شده روزانه افراد بیشتری به جمع استفاده کنندگان سرویس های اینترنتی بپیوندند.

اصالت برند کالا
قیمت مناسب
تحویل روزانه

چگونه با ما در تماس باشید؟

اگر پیشنهاد یا انتقادی دارید یا می‌ خواهید ما را از وجود مشکلی در سیستم آگاه کنید، با پشتیبان صحبت کنید. برای اینکار می‌ توانید از طریق شماره ۴۶۸۶۳۵۸۴-۰۲۱ با ما در تماس باشید.
تیم‌ های فنی ما در آدرس زیر اقامت دارند، ولی متأسفانه به دلیل شرایط کاری توان میزبانی مراجعان حضوری را نداریم.

درخواست اضافه کردن امکانات جدید دارید؟
در صورتی که پیشنهادی برای بهبود امکانات موجود در «مامی مد» دارید خوشحال می‌شویم ایده­‌ها و پیشنهادهای خود را با ما در میان بگذارید.
به شما اطمینان می‌دهیم مطالب شما به طور کامل انتقال داده شده و در صورت تأیید توسط تیم‌های فنی و اجرایی برای اجرا در نسخه‌های بعدی مدنظر قرار خواهند گرفت.

می خواهید با ما همکاری داشته باشید؟

شما درصورت همکاری با مامی مد به بستر قوی و شناخته شده بسته بندی و توزیع و بازاریابی ما دست پیدا می کنید.
می‌تونید برای گسترش و ساخت آینده کسب ‌و کارتون، روی همکاری ما حساب کنید و رشدتون رو سرعت بدید.
این فروشگاه، بستری رو برای کسب و کارهای ایرانی، از توزیع‌کننده، تولیدکننده تا فروشنده، واردکننده فراهم کرده تا بتونید کالاهاتون رو از هر شهری در ایران در ویترین بزرگش نمایش بدید.

جهت همکاری در مامی مد باید شامل یکی از موارد ذیل باشید:

تولید کننده داخلی دارای برند ثبت شده
نماینده رسمی محصول
واردکننده رسمی محصول
لطفاً با شماره 46863584-021 تماس حاصل فرمایید.